Galeri

İletişim

[ Şirketimiz ]

Hakkımızda

Evren Parke olarak, kaliteli ve estetik zemin çözümleri sunuyoruz. Yenilikçi ve sürdürülebilir ürünlerle, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı hedefliyoruz. Uzman kadromuz ve teknolojik altyapımızla, sektörde güvenilir bir iş ortağı olarak, yaşam alanlarınıza değer katıyoruz. Kalite, estetik ve fonksiyonellik önceliğimizdir. Dayanıklı ve şık zemin çözümlerimizle, evlerinize ve iş yerlerinize değer katmak için buradayız.

İş yerleri ve yaşam alanları için hizmet veriyor, büyük çaplı konut, villa ve ofis projelerine özel kaliteli, hızlı ve uygun fiyatlı teklifler sunuyoruz. Amacımız, her projede müşteri memnuniyetini sağlamak ve uzun ömürlü, estetik zemin çözümleriyle yaşam alanlarınızı güzelleştirmektir.

[ evren parke ]

FELSEFEMİZ

Evren Parke, yüksek kaliteli, estetik ve dayanıklı zemin çözümleri sunarak müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmayı hedefler.

Misyon
evren parke kariyer fırsatı

Evren Parke, yenilikçi ve sürdürülebilir ürünlerle zemin çözümlerinde lider, güvenilir ve öncü bir marka olmayı amaçlar.

Vizyon
evren parke bursa parke mağazası

Dürüstlük, güvenilirlik, müşteri odaklılık, kalite, yenilikçilik, çevreye duyarlılık ve çalışan mutluluğu, Evren Parke'nin temel değerleridir.

DEĞERLERİMİZ
evren parke referanslar
[ +]
Başarılı Proje
[ +]
Yıllık Deneyim
[ +]
Farklı Ürün Kalemi
[ +]
Farklı Marka
[ müşterilerimiz ]

Hakkımızda Ne Dediler?

Parkelerimiz istediğimiz gibi çok çok güzel oldu memnun kaldık ilgi alakalarından dolayı çok teşekkür ederim Osman usta söylenen zamanda çok güzel bir şekilde yaptı evimiz sayelerinde çok güzel oldu iyiki sizi tercih etmişiz
Tuğba Akbaş
Teşekkürler EVREN PARKE. Bağ evimizin parkelerini yaptırdık.Uzun süre arayışlarımıza en güzel çözüm bulan ve en güzel uygulayan bir firmasınız.İlginiz için çok teşekkür ederiz.Çok memnun kaldık.
Ömer Erol
Parkelerimizi degistirmek için Evren Parkeyi tercih ettik. Satıştan ,montaja kadar her zaman yardımcı olan sorun yaşamadığımız çok iyi bir firma. Özellikle de bilgilendirme ve doğru yönlendirmeleri için Mükerrem hanıma teşekkürler....
Fevzi Ucan
Evren Parkeyi seçtiğimiz için çok memnun kaldık. Osman ustasının yapmış olduğu işçilik gerçekten mükemmel ve herkese tavsiye ediyorum. Parke ve süpürgelik konusunda Evren parkeye güvenebilirsiniz.
Güliz Gürkirpik
Evimi son dokunuşuyla muhtesem hale getiren Hulya hanim 'a çok tesekkur ediyorum. Renk seciminiz ve özellikle ustasının yapmış olduğu işçilik kusursuz. Herkese tavsiye ediyorum. Parke ve süpürgelik konusunda Evren parkeye güvenebilirsiniz.
Özlem Güner